2.jpg
01
Gru
Poznajmy się lepiej - czyli integracja w klasie I TI
Posted by Super User

14 i 15 listopada klasa I technikum informatycznego razem z wychowawcą, panią Jolantą Sułkowską i panią pedagog Joanną Tokarz przebywała na wycieczce w Piwnicznej - Zdroju. Wyjazd do tego malowniczego miasteczka, pamiętającego czasy Kazimierza Wielkiego, wiązał się z uczestnictwem w zajęciach integracyjnych zorganizowanych w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych.

 Piwniczna przywitała nas zimową scenerią i lekkim mrozem. Po krótkim marszu wzdłuż  Popradu dotarliśmy do miejsca zakwaterowania, gdzie zostaliśmy rozlokowani w 3-4 osobowych pokojach. Na spotkaniu z panią dyrektor goszczącego nas ośrodka szczegółowo poznaliśmy program pobytu. Przedstawiał się on bardzo  atrakcyjnie, ucieszyła nas zwłaszcza perspektywa zajęć sportowych w kategorii „ Sport na wesoło”, a także planowany wieczorny spacer do pijalni wody mineralnej oraz ognisko połączone z pieczeniem kiełbasy. Okrzykiem zachwytu przyjęliśmy wiadomość, że cisza nocna będzie obowiązywać od północy. Ponieważ wszyscy jesteśmy wiernymi kibicami, poprosiliśmy o możliwość dopingowania naszej reprezentacji w wieczornym meczu Polska-Słowenia. Obejrzeliśmy  go potem na gigantycznym ekranie telewizyjnym w przestronnej świetlicy.

Pierwsze zajęcia integracyjne przeprowadziła pani Joanna Tokarz. Były to różnorodne zabawy i gry, w które włączali się wszyscy chętnie i z dużym zaangażowaniem. Pozostałe spotkania prowadzone przez wychowawców tutejszej placówki  okazały się równie ciekawe.

Godziny pobytu upłynęły nam szybko i w miłej atmosferze, a smaczne posiłki zaostrzały apetyty. Wszyscy cieszyliśmy się z możliwości bycia razem poza murami szkoły. Poznaliśmy się lepiej i chcemy razem budować solidarny zespół.

Niech zdjęcia potwierdzą, jak „fajnie” i pożytecznie spędziliśmy czas…

Zobacz>>>