slide-4.jpg
01
Gru
Kuźnia Gorlice bez tajemnic
Posted by Super User

W dniu 21 marca nasi mechanicy z klasy I i III technikum wraz z opiekunami - Justyną Sowińską i Piotrem Stojkiem uczestniczyli w wyjeździe zawodowym do Kuźni.

Kuźnia Glinik Sp. z o.o. produkuje odkuwki matrycowe, swobodne i półswobodnie kute oraz projektuje i wykonuje oprzyrządowanie kuźnicze do ich wytwarzania. Ponadto świadczą usługi w zakresie obróbki cieplnej, mechanicznej oraz badań mechanicznych i nieniszczących. Swoją ofertę kieruje dla klientów działających w branży wydobywczej, energetycznej, kolejowej, petrochemicznej, stoczniowej, maszyn rolniczych, motoryzacji i transportu, budownictwa i innych gałęzi przemysłu.

Wyjazd pokazał uczniom, jak może wyglądać w praktyce ich przyszłość zawodowa. Jesteśmy bardzo wdzięczni zarządowi firmy, a zwłaszcza pani Jolancie Zalitacz za miłe przyjęcie i możliwość zwiedzania zakładu.

Galeria zdjęć >>>