slide-5.jpg
01
Gru
Pożegnanie kolejnego rocznika naszych absolwentów
Posted by Super User

W dniu 26 kwietnia pożegnaliśmy kolejnych absolwentów naszej szkoły. Podczas akademii przygotowanej przez klasy trzecie odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród - „Tischnery 2019”. Była to okazja do podsumowania pozytywnej aktywności szczególnie wyróżniających się uczniów w ciągu czterech lat nauki.

Postanowiliśmy wyróżnić nie tylko najlepszych, ale również nagrodzić te osoby, które w inny sposób wykazały się zaangażowaniem, postawą godną naśladowania, czy też zaprezentowały swoje talenty, promując szkołę w środowisku lokalnym.

Wychowawcy klas maturalnych wytypowali nominowanych w różnych kategoriach, a jury wyłoniło zwycięzców, którzy otrzymali specjalne statuetki „Tischnery 2019”.

Galę poprowadzili profesjonalnie i z wdziękiem -  Katarzyna Węglarz i Mateusz Jaróg.

Laureatami, którzy dostąpili „zaszczytu przejścia po czerwonym dywanie”, zostali:

W kategorii  GENIUSZ  EDUKACJI:

Iwona Babik z klasy IV TŻG oraz Anna Olejarz z klasy IV TOT

za uzyskanie najwyższej średniej ocen wśród wszystkich absolwentów: 5,39

 

W kategorii MIŁOŚNIK SZKOŁY:

Anna Olejarz z klasy IV TOT,

Marek Rembiasz z klasy IV TŻG oraz Michał Rumin z klasy IV TL

za wzorową frekwencję

 

W kategorii MIŁOŚNIK WIEDZY:

Sonia Jurecka z klasy IV TOT

za godne reprezentowanie szkoły w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych

 

W kategorii MISTRZ SPORTU:

Patryk Bochniarz z klasy IV TOT oraz Konrad Szymanek z klasy IV TL,

którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych wielu dyscyplin

 

W kategorii MISTRZ MUZYKI:

Jakub Burdacki z klasy IV TL oraz Kacper Owsianka z klasy IV EB

za zaangażowanie i poświęcenie czasu na stworzenie oprawy muzycznej imprez szkolnych i pozaszkolnych

 

W kategorii WOLONTARIUSZ:

Anna Olejarz z klasy IV TOT

za wrażliwość na cierpienie i krzywdy najbardziej potrzebujących

 

W kategorii SZKOLNY POLIGLOTA:

Patryk Matyszkiewicz z klasy IV M/I

za godne reprezentowanie szkoły w wielu konkursach językowych

 

W kategorii SZKOLNY SPOŁECZNIK:

Marek Rembiasz z klasy IV TŻG

za profesjonalne prowadzenie wielu imprez i uroczystości szkolnych

 

W kategorii DZIAŁACZ SZKOLNY:

Kaja Górka z klasy IV TOT za wzorowe pełnienie funkcji przewodniczącej samorządu uczniowskiego

oraz

Jakub Śmierciak z klasy IV M/I za zaangażowanie i poświęcenie czasu w organizację wielu imprez i uroczystości szkolnych

Podczas uroczystości przedstawiciele maturzystów złożyli podziękowania i kwiaty na ręce dyrekcji, a wszyscy absolwenci otrzymali upominki - długopisy, które pomogą im z sukcesem napisać egzamin maturalny i będą im przypominać o Naszej Szkole.

 

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia podczas zdawania egzaminów maturalnych i odbierania świadectw dojrzałości!

M. Kuzak

Galeria zdjęć >>>