slide-3.jpg
01
Gru
Konkurs edukacyjny pn. „Made in Malopolska. Co ty wiesz o regionie?
Posted by Super User

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie edukacyjnym pn. „Made in Malopolska. Co ty wiesz o regionie?”, który został zorganizowany przez Samorząd Województwa Małopolskiego, a jego celem miało być pogłębienie wiedzy młodzieży odnośnie regionu, jego historii, mieszkańców, dziedzictwa kulturowego oraz tradycji muzycznych.

W związku z obchodzonym w 2018 r. jubileuszem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości tematyka konkursu nawiązywała do ważnych wydarzeń z historii naszej Ojczyzny.

Szkolne rozgrywki drużynowe odbywały się we wrześniu, w naszej szkole brali udział przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem – panią Dominiką Janczurą - Leszko. Do ścisłego finału dostało się pięć najlepszych szkół z całej Małopolski, w tym nasza drużyna.

Finał miał miejsce 12 X w Krakowie. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 4 TOT: Anna Olejarz i Aleksandra Gabryś pod opieką Dominiki Janczury – Leszko. Dziewczęta zajęły 4 miejsce w Małopolsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, a biorąc pod uwagę wysoki poziom i ogromne zróżnicowanie tematyki konkursowej, jest dużym sukcesem.

Gratulujemy!

Galeria zdjęć >>>