slide-6.jpg
01
Gru
Grajcie, uczcie się i głosujcie!
Posted by Super User

Uczennice klasy III TOT -  Magdalena Chruślicka, Anna Olejarz i Katarzyna Warzecha - w ramach projektu: „Postaw na przedsiębiorczość. Włącz myślenie" opracowały pracę konkursową: "Questing  - Stary Sącz".

QUEST – WYPRAWA ODKRYWCÓW

Quest w Starym Sączu to wspaniała gra miejska, która pozwoli Ci na aktywne spędzanie wolnego dnia oraz przeniesienie się w czasie ze współczesnego świata do średniowiecznej perełki.

To inny rodzaj rozrywki dla każdego z Was. Zaciekawi i dużych i małych. I właśnie Ciebie zapraszamy do udziału w naszym queście polegającym na głębszym poznaniu zabytkowego miasteczka. Dostaniesz ulotkę, a na niej mapkę oraz rymowaną opowieść. Na trasie będziesz musiał wykonać zadania, aby móc odgadnąć hasło. Nie zapomnij po drodze zaopatrzyć się w małą i oryginalną pamiątkę od miejscowych rzemieślników. Na koniec wpisz się do Księgi Pamiątkowej i dopiero wtedy dostaniesz nagrodę. Podoba się? Boisz się, że będziesz musiał długo chodzić? Nie ma obaw, cały quest nie  jest długi, spokojnie przejdziesz go w 60 minut. Spróbuj, na pewno Ci się spodoba i nie będzie to stracony  czas! Powodzenia! 

„Projekty, towary i usługi przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią ofert sprzedaży w myśl przepisów kodeksu cywilnego, a stanowią pracę konkursową w Konkursie: Kreatywność – Innowacyjność – Nowe Technologie – Droga do Sukcesu.”

Wygrana w konkursie zależy od Waszych głosów!

Prosimy o wejście na  fan page i polubienie tej strony i filmiku!

https://www.facebook.com/questingstarysacz/?hc_ref=ARRZqu7h8ApYc5PPmmLQY4RumfqVyewm1svgHrnKJb0Carr104PhXOwJ9ME3cm_Ij2Y