slide-5.jpg
05
Mar
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” - II Memoriał im. Bogdana Zajdla
Posted by Super User

   Nasza szkoła już po raz kolejny była gospodarzem  „II Memoriału im. Bogdana Zajdla w tenisie stołowym”. Zawody z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, nie pozwalając jednocześnie zapomnieć o wspaniałym człowieku, doskonałym pedagogu oraz niezapomnianym koledze, jakim był Bogdan Zajdel.

   Do zawodów zgłosiło się 32 mężczyzn, którzy grali systemem do dwóch przegranych oraz 5 kobiet rozgrywających systemem każdy z każdym. W kategorii pań zwyciężyła Agnieszka Woźniak, na drugim miejscu uplasowała się Lucyna Zaucha, a ostatnie miejsce na podium zajęła Katarzyna Owsianka. Wśród panów pierwsze miejsce obronił zeszłoroczny zwycięzca Jan Bulzak, drugie miejsce zdobył Krzysztof Sobczak, a trzecie Bogdan Łuczkowski. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, upominkami oraz nagrodami rzeczowymi.

   II Memoriał honorowym patronatem objął Starosta Nowosądecki pan Marek Pławiak. Na rozpoczęcie zawodów rozegrał on mecz pokazowy z gospodarzem Starego Sącza panem Burmistrzem Jackiem Lelkiem, rozstrzygając pojedynek na swoją korzyść.

Galeria zdjęć >>>

 

 

 

.