slide-2.jpg
01
Gru
Pamięć ocala od zapomnienia....
Posted by Super User

„Sport  i siatkówka były całym Jego życiem, inaczej Jego pamięci nie da się uczcić, jak przez działalność sportową” – tymi słowami organizatorzy uzasadniali niezwykłe sportowe wydarzenie, które odbyło się 15 grudnia w naszej szkole, czyli  I Memoriał im. Zdzisława Wojnarowskiego. W styczniu kończącego się roku 2017 pożegnał się na zawsze ze wszystkimi wspaniały nauczyciel i wychowawca młodych sportowców, dobry i szlachetny człowiek – Zdzisław Wojnarowski.

 Głównymi inicjatorami tej sportowej imprezy byli: dyrektor byłego ZSZ im. W. Orkana Marian Kuczaj oraz dyrektor obecnego ZSP im. ks. prof. J. Tischnera Grzegorz Skalski.  Turniej okazał się sukcesem organizacyjnym i sportowym. Świadkami siatkarskich zmagań byli: rodzina i przyjaciele zmarłego, przedstawiciele lokalnych władz, sympatycy piłki siatkowej. Niezwykła atmosfera udzielała się wszystkim, łączyła w szczególny sposób zawodników i widzów, którzy zapewniają, że powrócą za rok na kolejny memoriał.
Wyniki I Memoriału im. Zdzisława Wojnarowskiego w Piłce Siatkowej:
1.    ADS Stary Sącz
2.    SP Barcice
3.    ZSP Stary Sącz
4.    SŁUŻBY Stary Sącz
5.    SP Nr 1 Stary Sącz
6.    TEAM Stary Sącz   

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, dziękujemy gościom i widzom oraz sponsorom za pomoc w zorganizowaniu tego niezwykłego spotkania miłośników siatkówki.


Obszerna relacja z wydarzenia znajduje się na starosądeckie.info 

 

Galeria zdjęć >>>