slide-1.jpg
01
Gru
Turystyka w Starym Sączu
Posted by Super User

Uczniowie kl. III TOT zapoznają się z ofertą turystyczną Starego Sącza, która dynamicznie rozwija się z roku na rok.  Zajęcia praktyczne to doskonała okazja, by każdy zakosztował sportów wodnych, poznał przyjemności, ale także trudności w ich  uprawianiu.

Nad Stawami można nie tylko opalać się, ale także popływać na kajakach czy też rowerkach wodnych. Aby poznać naturę, warto podążyć nad bobrowisko specjalnie wybudowaną w szuwarach ścieżką. Przez lunetę dyskretnie podgląda się życie wodnego ptactwa i bobrów, które są tu prawdziwą atrakcją.

W słoneczne dni zaprasza ścieżka rowerowa wzdłuż Popradu i Dunajca. Po dotarciu  do ruin zamku w Nowym Sączu z przyjemnością można już sobie zrobić historyczne zdjęcie przy powstającym nowym moście na  Chełmcu.

Intersującą ofertę aktywnego wypoczynku oferuje oczywiście Miejska Góra w Starym Sączu. Dobrze przygotowane ścieżki w lesie są wspaniałym miejscem dla biegaczy, rowerzystów czy też uprawiających nordic walking. Dla uczniów TOT to wymarzone miejsce do zapoznania się z grami terenowymi – atrakcją turystyczną dla każdego – począwszy od dzieci, a skończywszy na seniorach.

Galeria zdjęć >>>