1.jpg
01
Gru
Klasy I i II Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej na Targach
Posted by Super User

29 marca uczniowie klas Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej wzięli udział w Targowym Forum Dyskusyjnym zorganizowanym przez Sądecki Klaster Energii Odnawialnej w Nowym Sączu.

Podczas Forum wysłuchali prezentacji przedstawiciela Politechniki Krakowskiej: „Standardy budownictwa energooszczędnego” oraz prezentacji pana A. Zarazka: „Wykorzystanie biomasy do ogrzewania budynków”. Forum Dyskusyjne było jednym z elementów Sądeckich Targów „Dom i Otoczenie”. Zwiedzanie ekspozycji targowych dało możliwość bezpośredniego zapoznania się z firmami produkującymi i montującymi: pompy ciepła, kolektory słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne, ale przede wszystkim uczniowie mieli okazję nawiązać kontakt z najlepszymi firmami, w których planują odbywać swoje praktyki zawodowe.
GALERIA ZDJĘĆ>>>
J.Sowińska, R.Poręba, P.Stojek