slide-2.jpg
01
Gru
Sygnaliści na uroczystości
Posted by Super User

W dniu 11 listopada sygnaliści z Technikum Leśnego wraz z dyrektorem Grzegorzem Skalskim i opiekunem sygnalistów Beatą Dobrowolską wzięli udział w uroczystości z okazji Jubileuszu 35-lecia istnienia Koła Łowieckiego „Darz Bór” w Nowym Sączu oraz nadania sztandaru.

Jubileuszowe spotkanie rozpoczęło się Mszą Św. w kaplicy w Skrudzinie o godzinie 14.00, podczas której sygnaliści odegrali sygnały myśliwskie, uświetniając to wydarzenie. Niezwykle uroczyście zabrzmiały m.in.: „Marsz św. Huberta”, „Powitanie”, „Na cześć św. Huberta”, „Pasowanie myśliwskie”, „Darz Bór”, „Pożegnanie”. Po mszy odbyły się główne uroczystości jubileuszowe w Gołkowicach Dolnych, gdzie nasi uczniowie wykonywali w czasie biesiady sygnały myśliwskie dla zaproszonych gości.

 

 

Galeria zdjęć >>>