slide-2.jpg
01
Gru
Uczniowie z „leśnej” w chmurze
Posted by Super User

Od 17 do 19 listopada uczniowie z kl. 2 TL wraz z wychowawczynią Dominiką Pasoń-Kozik uczestniczyli w weekendowych warsztatach edukacyjnych w ramach projektu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej. Zajęcia warsztatowe odbywały się na Uniwersytecie Rolniczym i obejmowały zagadnienia dotyczące środowiska.

Przyszli leśnicy w najlepiej wyposażonych pracowniach UR poznawali zasady oznaczania twardej wody poprzez miareczkowanie, robili nasienniki i zielniki, zwiedzali Muzeum Gleb na Wydziale Leśnictwa UR.

Drugi dzień rozpoczął się zajęciami z mikrobiologii, posiewem grzybów i oglądaniem preparatów pod mikroskopem, ostatnie - dotyczyły koloru gleb. Uczniowie mieszkali w hotelu, a na zajęcia byli dowożeni autokarami.
Uczenie przez doświadczenie, niezapomniane wrażenia, mnóstwo miłych wspomnień, nowi znajomi i super zdjęcia to dowody potwierdzające, że uczniowie przebywali w niezwykłych edukacyjnych  „chmurach”.

 

Galeria zdjęć >>>