slide-8.jpg
01
Gru
Integracyjne wyjazdy pierwszoklasistów
Posted by Super User

  Nowa szkoła, nowi ludzie zawsze stanowią wyzwanie, dlatego klasy pierwsze z wychowawcami ( I TL z Małgorzatą Klich, I TET z Wiesławą Majdą) integrowały się podczas pobytu w Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej – Zdroju.

  Dwudniowy wyjazd ( 2-3 XI ) był czasem bardzo aktywnym w różnorodne zajęcia. Dopołudniowy czas  upłynął na poznawaniu swoich cech, pasji i marzeń. Po obiedzie uczniowie i opiekunki spacerowali po parku zdrojowym, podziwiając nadpopradzkie krajobrazy rozświetlone żółcią i czerwienią jesiennych liści, a także smakowali słynną wodę mineralną w stylowej, pięknej pijalni.


  Zajęcia w terenie  - mimo deszczowej pogody – przy ognisku pod wiatą pozwoliły na prezentację talentów muzyczno-tanecznych. Smażone kiełbaski były dopełnieniem wieczornej biesiady.


  Wspólny śpiew (karaoke) połączony z nauką tańców pomagały się integrować obu klasom. Zdobyte umiejętności zaprezentowały one podczas dyskoteki. Nocne rozmowy uczniów toczyły się jeszcze długo w pokojach.   


  Po śniadaniu pożegnani przez panią dyrektor Urszulę Janusz pełni wrażeń wracali pociągiem do zwyczajnych dni szkolnych, ale bardziej zintegrowani...

 


 

             

Galeria zdjęć >>>