slide-1.jpg
01
Gru
W poszukiwaniu Geniusza IT
Posted by Super User

Współczesna technika rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego Wyższa Szkoła Biznesu zaprosiła pasjonatów nowych technologii, informatyki oraz ultranowoczesnych gadżetów do konkursu:  „Zostań z nami GENIUSZEM IT”.

Do pierwszego etapu  uczestnicy mieli przygotować: „Film zgłoszeniowy” (max. 10 min.) oraz „Zwiastun” tego filmu (max. 3 min.) prezentujący kandydata na Geniusza IT lub przedstawiający jego umiejętności; mógł być też produkt jego autorstwa. W konkursowej rywalizacji wziął udział nasz uczeń z kl. IV Technikum informatycznego - Ernest Padula, który w języku Java napisał grę typu „clicker”. Jego praca została zauważona przez jury i przeszła do II etapu – półfinałowego. W piątek, 13 października, w kampusie WSB-NLU Ernest osobiście zaprezentował swoje dzieło.  W najbliższy wtorek (17 X ) jury wyłoni finalistów konkursu. Trzymajmy kciuki za naszego Geniusza IT.

Opiekun: Ewelina Pogwizd

 

                

Galeria zdjęć >>>