3.jpg
01
Gru
„Najlepsi ekolodzy wśród informatyków Powiatu Nowosądeckiego”
Posted by Super User

3 czerwca uczniowie kl.3 technikum informatycznego: Piotr Bodziony, SebastianJop, Piotr Michalik, Krzysztof Michalik i Daniel Słowik wzięli udział w panelu dyskusyjnym „SOS dla Sądecczyzny” w ZSEM w Nowym Sączu.

Panel dyskusyjny został przygotowany przez Stowarzyszenie Sądecki Elektryk w ramach projektu SOS dla Sądecczyzny pod patronatem Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.Uczestnicy mieli za zadanie przygotować plakat proekologiczny, film i prezentacje multimedialną o tematyce ekologicznej oraz ekotrasę po Sądecczyźnie.Podczas panelu dyskusyjnego uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test z ekologii.
Informatycy z naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce i otrzymali tytuł: „Najlepsi Ekolodzy Wśród Informatyków”.
Opiekunami byli:
-od strony informatycznej p.Ewelina Pogwizd
-od strony ekologicznej p.Wioletta Kosakowska
Galeria zdjęć>>