slide-1.jpg
01
Gru
TOT-ki praktykują
Posted by Super User

Uczniowie TOT dobrze wiedzą, co to ruch i aktywność. Podczas zajęć praktycznych zapoznają się z różnymi, aktywnymi formami spędzania wolnego czasu i to bez względu na porę roku i pogodę. Zajęcia te pozwalają także przekonać się, jak ciekawa i bogata jest oferta turystyczna naszego regionu.

Młodzież odkrywa uroki własnej okolicy, wędrując ścieżkami starosądeckiego Bobrowiska, pływając kajakiem po starosądeckich stawach, korzystając z kąpieliska czy wyruszając na szlaki turystyczne.

Zajęcia praktyczne to również czas, kiedy uczniowie TOT ćwiczą umiejętności potrzebne w branży turystycznej. Pilotaż grupy, przewodnictwo po wyznaczonej przez siebie trasie, animacja czasu wolnego dla określonego odbiorcy – np. przedszkolaków – czy też organizowanie atrakcyjnych wieczorków tematycznych np. dotyczących zwyczajów i tradycji z różnych kultur to po prostu rutyna. Czas spędzony poza budynkiem szkolnym to możliwość sprawdzenia i wykorzystania wiedzy w praktyce, a zarazem doznawanie niezapomnianych emocji i poczucia prawdziwej satysfakcji ze swojej pracy .

Galeria zdjęć >>>